תפריט סגור

רויאל קנין – לתת לחיית המחמד שלכם את הטוב ביותר

רויאל קנין

אחת החברות המובילות בתחום ייצור המזון לבעלי חיים היא חברת רויאל קנין. מדובר על חברה ידועת שם אשר המפעלים שלה נמצאים בצרפת. תהליכי הייצור מתבצעים במקצועיות רבה מתוך מטרה להפיק מוצרי מזון ברמת איכות גבוהה מאוד. מאחורי הייצור עומדים תזונאים אשר חוקרים לעומק את הצרכים של חיות המחמד ואת התקופות השונות בחיים שלהם. המטרה של החברה היא לספק מוצרים מושלמים שמספקים לחיית המחמד את כל המרכיבים הנחוצים להם בתקופות החיים השונות.

הרכב מושלם

בשונה מחברות רבות אחרות, אשר מציגות מוצרים בטעמים שונים, Royal Canin מייצרת את המוצרים בלי התייחסות לטעם של המוצר. החברה משקיעה משאבים רבים בפיתוח מזון אשר מכיל בתוכו את כל המרכיבים הנחוצים לחיית המחמד. ולכן המזונות יהיו עשירים בכל אבות המזון, חלבונים, ויטמינים וכמובן מינרלים. וכן חומצות שומן וחומצות אמינו. כאשר אתם מגישים לחיית המחמד שלכם מזון תוצרת החברה אתם יכולים להיות רגועים…

לתת לחיית המחמד שלכם את הטוב ביותר

לכל חיית מחמד יש פוטנציאל לגדול ולהתפתח. אך במקרים רבים בגין מזון לא מתאים או בשל חסרים תזונתיים היא לא מצליחה להתפתח ולהתקדם. כאשר מעניקים לחיית המחמד את המזון המתאים ניתן להיות רגועים ובטוחים – כי חיית המחמד מקבלת את המזון הטוב ביותר. זה אומר שהגוף שלה מקבל את כל מה שחשוב לו לקבל.

ומה באשר למחירים?

כמובן שעל איכות צריך לשלם. אי אפשר להעמיד בשורה אחת מוצרים עממיים שמכילים אחוזים גבוהים של פחמימות לצד מוצרי איכות ברמה עולמית מובילה. ברור שמוצר פשוט יעלה פחות. אך מגדלי כלבים רבים יודעים כי שווה להשקיע במוצרי מזון איכותיים אף אם הם יקרים יותר. כך ניתן להיות בטוחים שאתם נותנים לחיית המחמד שלכם את הטוב ביותר. כך החיה שלכם נראית טוב יותר, היא מרגישה נפלא ואיכות החיים שלה משתפרת פלאים. הנה כי כן, אתם מגדלים את הכלב או את החתול שלכם במסירות רבה. הנכם מעניקים לה את המזון המושלם והיא יכולה להתפתח כיאות. רויאל קנין אלו מוצרים מעולים ששווה להשקיע בהם.